چگونه کارت سوخت بگیریم و از کی کارت سوخت اجرایی میشود؟

مجموعه :بلاگ
فرایند ثبت نام کارت سوخت از طریق خبرگزاری ها و تلویزیون در مراحلی اطلاع رسانی شد و خیلی از مالکان خودرو تا به الان اقدام به ثبت نام کردند و حالا شاید میپرسند از کی کارت سوخت اجرایی میشود.

از کی کارت سوخت اجرایی میشود

چگونه کارت سوخت بگیریم و از کی کارت سوخت اجرایی میشود؟

از کی کارت سوخت اجرایی میشود

طبق اطلاعیه ای که شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منتشر کرده ، زمان کارت سوختی شدن بنزین هم مشخص شد بنابراین از 20 مرداد ماه یعنی به عبارتی از تاریخ 20 / 5 / 98 فقط با کارت سوخت می توان بنزین گرفت. پس اگر هنوز اقدام به ثبت نام کارت سوخت نکردید می توانید به مطلب آماده شده زیر مراجعه نمایید؛

ثبت نام کارت سوخت از طریق سایت خدمات دولت همراه

 

کد دستوری *4# برای ثبت درخواست کارت سوخت المثنی

چگونه کارت سوخت بگیریم

پس اگر کارت سوخت رو گم کردید و بعد از آغاز ثبت نام ، ثبت نام کردید نیازی به ثبت نام مجدد نیست و باید منتظر باشید تا از طریق شرکت پست به شما تحویل داده شود و طبق تعرفه مصوب ، هزینه صدور کارت را به مامور پست باید تحویل دهید.

اگر بعد از گم کردن کارت سوخت همچنان ثبت نام نکردید به پلیس +10 (حضوری) یا سامانه دولت همراه (غیر حضوری) مراجعه کرده و به ترتیبی که بعدا اعلام خواهد شد ، اقدام به ثبت نام نمایید.

 

بنزین از کی کارت سوختی می شود کارت سوخت از کی اجرایی می شود
 
 
 
 
 

بیماری های شایع زنانه و درمان سنتی آنها   ابتلا به كيست تخمدان يكي از رايج‌ترين بيماري‌هاي زنان است   اهميت آشنايي با بيماري‌هاي زنان و چگونگي پيشگيري و درمان آن‌ها يكي از مهم‌ترين مسائلي است كه هر خانمي بايد نسبت به آن آگاهي كافي داشته باشد. خوشبختانه امروزه با رشد تكنولوژي و راهنمایی در مورد خرید مانتو نکات بسیار مهمی در انتخاب و خرید مانتو وجود دارد که بستگی به قد و اندام شما دارد   یکی از لباس های ضروری برای خانم های ایرانی مانتو است، نکات بسیار مهمی در انتخاب و خرید مانتو وجود دارد که بستگی به قد و اندام شما دارد.   قبل از خرید یک مانتو خوب باید ب سبد غذایی مخصوص هوای آلوده     شايد شما هم شنيده‌ايد كه مي گويند بايد شير و ماست زياد بخوريم تا اثرات اين همه سربي كه از طريق هواي آلوده وارد بدنمان مي‌شود، خنثي شود. آلودگي هواي تهران هم كه هرچندوقت يك‌بار به دليل پديده گلخانه‌اي به حد بحراني مي‌رسد. اما اين كه مي& راز موفقیت ثروتمندان جهان بدون هزینه راز موفقیت ثروتمندان جهان چیست ؟ همه می خواهند به فرمول های سری این آدم های موفق دست یابند. در این نوشتار به ۹ راز موفقیت ثروتمندان جهان پرداخته می شود که شما می توانید بدون تحمل هزینه از آن ها بهره ببرید. تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چطور بعضی آدم‌ها به افزایش تعداد کاربران کانال با این چند ترفند تعداد کاربران تلگرامی خود را به چند هزار نفر برسانید از زمان ورود قابلیت کانال به تلگرام کاربران مشتاق تصمیم به ساخت کانال ها با موضوع های مختلف کردند لذا سازنده کانال همیشه سعی دارد تعداد اعضای کانال را افزایش دهد. اکثر مدیران کانال ها فکر می کنند که راه یک
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه