چگونه کارت سوخت بگیریم و از کی کارت سوخت اجرایی میشود؟

مجموعه :بلاگ
فرایند ثبت نام کارت سوخت از طریق خبرگزاری ها و تلویزیون در مراحلی اطلاع رسانی شد و خیلی از مالکان خودرو تا به الان اقدام به ثبت نام کردند و حالا شاید میپرسند از کی کارت سوخت اجرایی میشود.

از کی کارت سوخت اجرایی میشود

چگونه کارت سوخت بگیریم و از کی کارت سوخت اجرایی میشود؟

از کی کارت سوخت اجرایی میشود

طبق اطلاعیه ای که شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منتشر کرده ، زمان کارت سوختی شدن بنزین هم مشخص شد بنابراین از 20 مرداد ماه یعنی به عبارتی از تاریخ 20 / 5 / 98 فقط با کارت سوخت می توان بنزین گرفت. پس اگر هنوز اقدام به ثبت نام کارت سوخت نکردید می توانید به مطلب آماده شده زیر مراجعه نمایید؛

ثبت نام کارت سوخت از طریق سایت خدمات دولت همراه

 

کد دستوری *4# برای ثبت درخواست کارت سوخت المثنی

چگونه کارت سوخت بگیریم

پس اگر کارت سوخت رو گم کردید و بعد از آغاز ثبت نام ، ثبت نام کردید نیازی به ثبت نام مجدد نیست و باید منتظر باشید تا از طریق شرکت پست به شما تحویل داده شود و طبق تعرفه مصوب ، هزینه صدور کارت را به مامور پست باید تحویل دهید.

اگر بعد از گم کردن کارت سوخت همچنان ثبت نام نکردید به پلیس +10 (حضوری) یا سامانه دولت همراه (غیر حضوری) مراجعه کرده و به ترتیبی که بعدا اعلام خواهد شد ، اقدام به ثبت نام نمایید.

 

بنزین از کی کارت سوختی می شود کارت سوخت از کی اجرایی می شود
 
 
 
 
 

بهترین پاسخ به سوالات نامزد   طرح سؤال ، دريچه اي است كه به سوي شناخت از يكديگر گشوده مي شود. البته مهم اين است كه به سؤال ها چگونه پاسخ داده شود. نحوه پاسخ دادن به سؤال ها، تصويري از طرف مقابل در ذهن ديگري مي سازد. هرچه پاسخ ها واقعي تر و صادقانه تر باشند تصويري هم كه ساخته مي شود صحيح تر خواهد ب بهترین درمان اگزما اگز ماچرا برخی از درمان‌های اگزما، نه تنها سودی ندارند، بلکه اوضاع را بدتر هم می‌کنند؟ اگزما چیست؟ اگر پوستی حساس داشته باشید درمان اگزما سخت‌تر خواهد شد. اگزما یک بیماری مزمن است و بسیاری از داروهای این بیماری در واقع چرخه خارش را طولانی‌تر و التهاب را بیشتر و جدیدترین کابینت های آشپزخانه سال 2019 و 1398   کابینت‌ها نقش مهمی را در نظم دهی وسایل آشپزخانه و مرتب نشان دادن آشپزخانه‌ ایفا می‌کنند. خرید کابینت باکیفیت با این وجود که گران‌تر است اما دوام بیشتری دارد و با خرید آن، در واقع می‌توان در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد. به عنوان یک طراح، شم در این صورت خیانت نمی بینید     قطعا هنوز عاشق هم هستید! اما شاید کافی نیست. برای اینکه همسرتان به یک رابطه پنهانی وارد شود، نه‌تنها عشق میان شما، بلکه وجود فرزندان یا داشتن یک زندگی به ظاهر آرام هم کافی نیست. ماجرای خیانت از روزی که همسرتان با نفر سومی صحبت می‌کند، آغاز نمی&zw جدیدترین رنگ های مو+تصاویر پرطرفدارترین و محبوب ترین رنگ موهای سال 2019 را به شما معرفی میکنیم که امسال حسابی روی بورس هستند و شما را تبدیل به خانمی به روز میکنند. برترین رنگ موهای سال 2019 سال جدید یکی از بهترین فرصت ها برای تغییر رنگ موها است مخصوصا اگر از رنگ های محبوب سال استفاده کنید، سال 2019 چه ر
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه