مردی که 80/000 بار جواب رد شنیده است

مجموعه :سرگرمی

مردی که 80/000 بار جواب رد شنیده است

مردی که 80/000 بار جواب رد شنیده است


این مرد جوان تا به حال 80/000 بار به قرار ملاقات رفته، درخواست ازدواج کرده و جواب رد شنیده است. او که رکورد تازه اي را ثبت کرده با تابلویی در خیابان ایستاده و درخواست یک همسر را دارد.

 

در حقیقت این مرد جوان چینی اخیرا برای سال‌ها تلاش برای یافتن همسر مناسب تبدیل به سوژه رسانه هاي ملی این کشور شده است. او مدعی است در طی هشت سال گذشته تا کنون از 80/000 زن درخواست قرار آشنایی کرده، ولی در هر بار جواب رد شنیده است.

 

 

تلاش برای یافتن همسر

 

مردی که 80/000 بار جواب رد شنیده است

نیو ژیانگ فنگ بدلیل استفاده از روشهای غیر معمول برای یافتن شریک زندگی، به او لقب «مرد دیوانه قرارآشنایی» داده شده است. این مرد نخستین بار درسال 2013 وقتی عکسهایی از وی در خیابان هاي شهر پکن منتشر شد که یک تابلوی تبلیغاتی در دست گرفته بود مورد توجه رسانه ها قرار گرفت، وی دراین تابلو در مورد تمایل خود به یافتن همسر نوشته و همچنین آدرس پروفایل خود در شبکه اجتماعی را نیز ضمیمه آن کرده بود.

 

80000 بار تلاش برای یافتن همسر

پدر او چند سال پیش بر اثر سرطان فوت کرد و او احساس کرد به یک خانواده و شروع زندگی مشترک نیاز دارد.به گزارش پینکر ولی همه ی چیز طبق چیزی که وی امیدوار بود پیش نرفته و با گذشت پنج سال او هنوز دنبال خانم آرزوهایش است. اینروزها ژیانگ فنگ دیگر با تابلو تبلیغاتی دیده نمیشود ولی همان‌ گونه به تلاش خود ادامه می‌دهد.

او به سایت هاي همسریابی سرزده، با خانمها در شبکه اجتماعی دوست میشود.وی حتی در خیابان از خانمها می پرسد که آیا همسر یا نامزد دارند. ولی با این حال هر بار رد شده است. برخی می‌گویند دلیل آن این است که او بیش از حد تلاش می‌کند و از نظر بقیه بسیار غیراحساسی و یا آشفته و ناامید بنظر میرسد ولی نیو خودش توضیح دیگری دارد.

 

مردی که 80/000 بار جواب رد شنیده است

درخواست آشنایی و ازدواج با تابلوی تبلیغاتی

 

مشکلات مرد چینی برای یافتن همسر

او میگوید زنان امروزی وقتی نوبت به یافتن شریک زندگی می‌رسد می‌توانند بسیار «بی شرم» باشند. بیشتر انها به دنبال مردان بلند قد و خوش چهره هستند که بتوانند با حرف هاي شیرین به قلب آن ها راه پیدا کند ولی او کوتاه و زشت است و دوست ندارد برای تحت تاثیر قرار دادن انها دروغ بگوید.

 

پول نیز یکیدیگر از مشکلات بزرگ است، چرا که زنان مجرد به دنبال مردانی با حقوق هاي بالا هستند که یک خانه در شهر نیز داشته باشند.آن ها می‌گویند بعنوان یک مرد، تو باید یک خانه داشته باشی.و متاسفانه او ندارد.

 

این مرد 31ساله اخیرا دریک گفتگو ویدئویی شرکت کرده که در آن مدعی است تا کنون در طی یک دوره هشت ساله 80/000 بار از سوی زنان رد شده است. صرف نظر از آنکه ژیانگ فنگ چقدر تصور می‌کند غیرجذاب است، ولی این تعداد درخواست آشنایی تا حدی مشکوک بنظر می‌رسد.

 

مردی که 80/000 بار جواب رد شنیده است

مردی که مدام از زنان جواب نه می‌شنود

 

از این رو شماری از وبسایت هاي خبری چینی برای تایید این موضوع با وی صحبت کردند تا بدانند آیا وی به راستی چندین هزار مرتبه رد شده یا این رقم ساختگی است. وی در گفت و گو اي گفت هرگز رقم دقیقی برای این موضوع نگفته است ولی این تخمین به هیچ عنوان غیرواقعی نیست.

 

او میگوید در طی این سال‌ها حدود 60000 پیام آنلاین به زنان داده و تعداد زیادی از آن ها او را رد کرده اند و برخی دیگر به سادگی به او پاسخ نداده اند.

 

 

 

 

تصاویر جالب  ازجشن زنان در مترو تا بستنی خوردن دامادها   تظاهرات مردم اندونزی علیه تقلب در انتخابات   بدون شرح   جشن زنان در مترو به مناسبت سالروز تولد رابیندرانات تاگور در کلکته هند   تست ازدواج آنلاین لطفا به سوالات زیر پاسخ صیحی بدهید. اگر به سوالات زیر پاسخ درست بدهید یعنی شما درک صحیحی از مراسم ازدواج و حواشی آن دارید و می‏توانید برای مزدوج شدن اقدام کنید:   1- چرا زن‏ها مهریه می‏گیرند و مردها مهریه می‏دهند؟ الف- چون عدالت رعایت شود! ب- ای آق دلایل عدم تایید اکستنشن توسط پزشکان   اگر اكستنشن باعث شود موها بلندتر و پرپشت‌تر به نظر برسد چرا هیچ پزشك پوستی حاضر نیست اكستنشن را برای بیمارانی كه از كم‌پشتی موها گله دارند، انجام دهد و این جور آدم‌ها برای اكستنشن سراغ آرایشگرها می‌روند؟ هر چیز بهایی دارد، اما بعضی قیمت‌ها برای دلایل اصلی چاقی   این موضوع حقیقت دارد که معمولا ما در صورتی دچار چاقی یا اضافه وزن می‌شویم که یا زیاد غذا بخوریم یا به اندازه کافی فعالیت بدنی نداشته باشیم. اما گاهی چاقی می‌تواند دلایل پزشکی داشته باشد که در اینجا به 8 مورد آن اشاره می‌کنیم.   بهترین راهکارها برای حفظ سلامتی جسمی و روحی در محیط کار   اکثر افراد کارمند در طول هفته به طور متوسط حدود ۴۵ ساعت را در محیط کار خود به فعالیت می‌پردازند. این میزان ساعت بدون شک صرف تمرکز بر روی اموری غیر از مراقبت از سلامتی جسمی و روحی می‌شود. این افراد برای حفظ تندرستی و سلامت روان در محیط کار باید یک سری اصو
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه