پرسرچ ترین کلمات در گوگل از ایران

شرکت گوگل لیسی از موضوعات رایج سال 2017 در سراسر جهان را منتشر کرده که البته هر شخصی می تواند با توجه به کشور خود آن را نیز مشاهده نماید.

چگونه پر سرچ ترین کلمات گوگل را ببینم؟

پرسرچ ترین کلمات در گوگل از ایران

چگونه پر سرچ ترین کلمات گوگل را ببینم؟

اما کاربران ایرانی از این طریقی که توضیح خواهم داد باید اقدام کنند تا بتوانند کلمات پر سرچ گوگل در ایران را مشاهده کنند. که البته باز جستجوهای پرطرفدار و جدول برترین ها برای ایران چیزی را نشان نمی دهد.

این آموزش بیشتر برای مدیران وب سایت ها مفید خواهد بود چرا که از این طریق می توانند کلماتی که زیاد در گوگل سرچ میشود را پیدا کنند.

برای شروع بعد از اینکه به صفحه این سرویس منتقل شدید باید از منوی بالای روی سه خط افقی کلیک کرده و روی کلمه “کاوش” بزنید.

پرسرچ ترین کلمات در گوگل از ایران

روی کلمه کاوش کلیک کنید

خوب حالا در این صفحه می توانید کشور عزیز ایران را پیدا کرده و انتخاب کنید ، بعد از آن از منوهایی که کنار هم قرار دارند می توانید زمان و دسته و نوع محتوا را نیز انتخاب نمایید ، مثلا می توانید حتی کلماتی که یک ساعت پیش جستجو شده اند را ببینید و یا خودتان محدوده زمانی مشخص نمایید.

پرسرچ ترین کلمات در گوگل از ایران

کشور و زمان و دسته و محتوا را انتخاب کنید

کمی پایین تر می توانید لیست شهرها را مرتب کنید و یا موضوعات مرتبط و عبارت های جستجوی مرتبط برتر را ملاحظه فرمایید.

پرسرچ ترین کلمات در گوگل از ایران

گزینه برتر را انتخاب کنید

و اما کلمات پر سرچ در سال 2017 در ایران؛

1.دانلود

2.عکس

3.فیلم

4.تلگرام

5.دانلود فیلم

6.بازی

7.google

8.اخبار

9.ورزش3

10.دیوار

11.ورزش

12.گل

13.خبر

14.عشق

15.فال

16.translate

17.گوگل

18.اینستاگرام

19.ترجمه

20.عکس پروفایل

21.اهنگ جدید

22.ملت

23.همراه اول

24.عکس نوشته

25.سنجش

 

 

 

 

 

مهارت های جذاب مردانه مهارت هایی که هر مردی باید بلد باشد   مردانگی در قرن بیست و یکم با آنچه در ۵۰ سال پیش بوده متفاوت است. اما باید این را نیز در نظر گرفت که منطقه زندگی و طرز تفکر نیز روی این مسئله تاثیر گذار است. اما در ادامه می خواهیم به مهارت هایی اشاره کنیم که بیشتر مردان امروزی بافت مو دخترانه مجلسی بافت مو یکی از دسته انواع مدل مو است که به سادگی می توان گفت مناسب برای هر مراسم و مکانی بوده و به سرعت و سادگی می تواند موهای شلخته و در هم را زیبا کرده و بسیار آراسته به تصویر بکشید.   ما انواع مدل بافت مو را برای شما آماده کرده ایم، همراه با ما باشید.   یاد دادن سلام دادن به کودک   فرزندم به دیگران سلام نمی‌کند، چه کنم؟   همه ی ما وقتی یک بچه مودبی را می بینیم که وقتی وارد جمعی می شود به همه سلام می کند به آن بچه جذب می شویم و می‌گوییم چه بچه با تربیتی! اما گاهی با بچه هایی روبرو می شویم که نه تنها سلام نمی کنند ب راهنمایی در مورد خرید کاندوم مناسب خرید کاندوم برای برخی افراد ممکن است خجالت‌آور باشد؛ و به همین دلیل زمانی که به فروشگاه مراجعه می‌کنند، قابل دسترس ترین نوع آن را بدون در نظر گرفتن نیازشان انتخاب انتخاب و خریداری می‌کنند. این افراد حتی اگر اطلاعات دقیق و مفیدی درباره انواع و نحوه‌ی صحیح استفا راه های بیشتر پول در آوردن   اگر می خواهید بیشتر پول دربیاورید، باید سخت کار کنید و به کارتان با علاقه ادامه دهید   همه ما به پول بیشتری نیاز داریم. در اینجا ما به شما می گوییم چطور می توانید بیشتر پول دربیاورید. شاید شما در حال هدر دادن پولتان هستید. وقت آن رسیده است که با جهشی
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه