پرسرچ ترین کلمات در گوگل از ایران

شرکت گوگل لیسی از موضوعات رایج سال 2017 در سراسر جهان را منتشر کرده که البته هر شخصی می تواند با توجه به کشور خود آن را نیز مشاهده نماید.

چگونه پر سرچ ترین کلمات گوگل را ببینم؟

پرسرچ ترین کلمات در گوگل از ایران

چگونه پر سرچ ترین کلمات گوگل را ببینم؟

اما کاربران ایرانی از این طریقی که توضیح خواهم داد باید اقدام کنند تا بتوانند کلمات پر سرچ گوگل در ایران را مشاهده کنند. که البته باز جستجوهای پرطرفدار و جدول برترین ها برای ایران چیزی را نشان نمی دهد.

این آموزش بیشتر برای مدیران وب سایت ها مفید خواهد بود چرا که از این طریق می توانند کلماتی که زیاد در گوگل سرچ میشود را پیدا کنند.

برای شروع بعد از اینکه به صفحه این سرویس منتقل شدید باید از منوی بالای روی سه خط افقی کلیک کرده و روی کلمه “کاوش” بزنید.

پرسرچ ترین کلمات در گوگل از ایران

روی کلمه کاوش کلیک کنید

خوب حالا در این صفحه می توانید کشور عزیز ایران را پیدا کرده و انتخاب کنید ، بعد از آن از منوهایی که کنار هم قرار دارند می توانید زمان و دسته و نوع محتوا را نیز انتخاب نمایید ، مثلا می توانید حتی کلماتی که یک ساعت پیش جستجو شده اند را ببینید و یا خودتان محدوده زمانی مشخص نمایید.

پرسرچ ترین کلمات در گوگل از ایران

کشور و زمان و دسته و محتوا را انتخاب کنید

کمی پایین تر می توانید لیست شهرها را مرتب کنید و یا موضوعات مرتبط و عبارت های جستجوی مرتبط برتر را ملاحظه فرمایید.

پرسرچ ترین کلمات در گوگل از ایران

گزینه برتر را انتخاب کنید

و اما کلمات پر سرچ در سال 2017 در ایران؛

1.دانلود

2.عکس

3.فیلم

4.تلگرام

5.دانلود فیلم

6.بازی

7.google

8.اخبار

9.ورزش3

10.دیوار

11.ورزش

12.گل

13.خبر

14.عشق

15.فال

16.translate

17.گوگل

18.اینستاگرام

19.ترجمه

20.عکس پروفایل

21.اهنگ جدید

22.ملت

23.همراه اول

24.عکس نوشته

25.سنجش

 

 

 

 

 

راهنمای خرید بهترین افترشیو   افترشیو از عفونی شدن جلوگیری می‌کند اما آب‌رسانی به پوست را انجام نمی‌دهد‎   خرید افترشیو ها علاوه بر ضد عفونی کردن پوست پس از اصلاح به التیام پوست شما نیز کمک کرده و باعث آبرسانی به پوست نیز می ­شوند و به طور موثری از خشکی آن جلوگیری می &s روش سرو تخم مرغ در کشورهای مختلف   زیبایی های زندگی را ببینیم     امروز هرگاه خواستید کلمه‌ای ناخوشایند به زبان آورید، به کسانی فکر کنید که قادر به تکلم نیستند. قبل از اینکه بخواهید از مزه غذایتان شکایت کنید، به کسی فکر کنید که اصلاً چیزی برای خوردن ندارد. قبل از اینکه از همسرتان شکایت کنید، به کسی فکر ک زمان مناسب برای آشنایی قبل از ازدواج چقدر است؟     زمان آشنایی قبل از ازدواج چقدر است ؟تصمیم به این عظمت باید قبل از وارد عمل شدن خیلی خوب بررسی شود. زیرا وقتی ازدواج کردید، تنها راه خروج از آن مرگ یا طلاق است.   زمان متوسط آشنایی به هر رابطه بستگی دارد. می‌تواند از چند ماه باشد تا چند خوشمزه های تهران از لبو تا گوجه سبز خوشمزه‌ترین خوراکی‌ها در خیابان های تهران  از لبو تا گوجه سبز   گردشگرانی که به تهران سفر می‌کنند، در فصول مختلف سال شاهد خوراکی‌های خوشمزه و دلچسبی در سطح خیابان هستند که بهترین آن‌ها لبو، باقالی، گوجه سبز و بلال است. فرهنگ غذای خیاب
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه