آرایشی برای چشم های درشت تر و جذاب تر

 

آرایشی برای چشم های درشت تر و جذاب تر

آموزش آرایش چشم برای درشت کردن چشم های ریز‎

 

بابی براون یکی از معروف ترین آرایشگران هالیوودی است که مقاله های آموزشی بسیار در حوزه های مختلف آرایشی روانه بازار کرده است. در این مقاله بابی براون به شما می گوید چگونه می توانید با آرایش، چشم هایی درشت و جذاب داشته باشید.

 

آموزش آرایش چشم برای درشت کردن چشم های ریز

آرایش چشم ترفندهایی دارد که اگر آن را بدانید می توانید مانند آرایشگرهای حرفه ای، آرایش کنید. بابی براون bobbi brown یکی از آرایشگرهای معروف هالیوودی است که علاوه بر محصولات زیبایی ای که دارد مقاله های همدر مورد نحوه آرایش و آموزش متدهای آرایشی دارد.

 

بابی براون bobbi brown یکی از 10 آرایشگر معروف هالیوودی است که علاوه بر محصولات بی نظیر آرایشی که دارد، تکنیک ها و ترفندهای آرایشی بی نظیری را آموزش می دهد.

 

آرایشی برای چشم های درشت تر و جذاب تر

آرایش چشم ترفندهایی دارد که اگر بدانید می توانید مانند آرایشگرهای حرفه ای، آرایش کنید‎

 

سایه آرایشی پایه برای درشت کردن چشم های ریز به پیشنهاد بابی براون

اولین قدم برای درشت کردن چشم های تان با آرایش این است که از یک سایه هم رنگ پوست تان برای دورتادور چشم های تان استفاده کنید. سعی کنید از زیر ابرو تا زیر پلک پایین چشم های تان را سایه بزنید و با قلمو آن را پخش کنید که محو شود.

 

سایه آرایشی دوم برای درشت کردن چشم های ریز به پیشنهاد بابی براون

با سایه چشم قهوه ای متوسط و برس نرم تقریبا نازک، سایه را روی استخوان زیر ابروی تان تا بالای مژه های بزنید و هر چه به سمت بیرونی چشم و مژه های تان می روید این سایه را کمرنگ تر کنید.

 

سایه آرایشی سوم برای درشت کردن چشم های ریز به پیشنهاد بابی براون

برای زیر استخوان زیر ابرو از سایه یک درجه تیره تر استفاده کنید و سعی کنید این دو سایه را با هم ترکیب کنید. سایه تیره تر باید دقیقا زیر استخوان زیر ابرو های تان و در قسمت گودی پلک بالا باشد.

 

خط چشم برای درشت کردن چشم های ریز به پیشنهاد بابی براون

مطابق با سلیقه خودتان و هر طور که راحت هستید از خط چشم مایع، قلمویی و یا با مداد چشم، دقیقا بالای مژه های تان خط چشم بکشید.

 

ریمل برای درشت کردن چشم های ریز به پیشنهاد بابی براون

با ریمل مژه های بالا و پایین چشم تان را پررنگ تر کنید.

 

 

 

 

 

 

معرفی ورزش های مناسب رده های سنی مختلف   از ورزش می توان در دوران‌های مختلف زندگی استفاده نمود،از کودکی تا دوره سالمندی‎   از ورزش و فعالیت‌های بدنی می توان در دوران‌های مختلف زندگی استفاده نمود،از کودکی تا دوره سالمندی.   اما ورزش به سن، جنس و وضع سلامتی در افراد بست دیابتی ها بیخیال این غذاها شوند           اگر دیابت دارید قطعا باید پرهیزهای غذایی خاص خود را داشته باشید.   مبتلایان به دیابت باید مصرف مواد نشاسته ای با روغن زیاد مانند سیب زمینی سرخ شده را به حذف رمز دوم کارت‌های بانکی و پاسخهای بانک مرکزی   هفته‌ی گذشته در خبرها خواندیم که انتهای اردیبهشت مهلت بانک مرکزی به پایان می‌رسد و از اول خرداد، رمز دوم ایستا یا دائمی وجود نخواهد داشت. طبق اطلاعیه‌ی بانک مرکزی کاربران از این تاریخ باید برای انجام تراکنش‌های اینترنتی از روش‌های جایگزین است اولین کنسرت خواننده زن در عربستان   کنسرت اولین خواننده زن در عربستان (عکس)   به گزارش ایران ناز , عربستان در پی اصلاحات جدیدش , اولین بار کنسرت یک خواننده زن را نیز در کشورش برگزار میکند. انغام، خواننده زن اهل مصر قرار است به زودی کنسرتی در پایتخت عربستان برگزار کند.زنی که با کنس کتابهای بسیار مفید آموزش زبان   پیشنهاد دادن لیست خرید کتاب‌های کمک آموزشی کار ساده‌ای نیست. به هر حال هر کسی با توجه به نیازهای خودش تصمیم می‌گیرد که به چه کتاب‌هایی نیاز دارد و در چه زمینه‌ای می‌خواهد آموزش ببیند. فقط یک زمینه است که تقریبا در آن برای همه اشتراک نظر وجود دا
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه